Szkolenia - Coaching

Human Capital wspiera swoich Klientów w budowaniu sprawnego systemu zarządzania personelem i podnoszeniu kompetencji pracowników poprzez szeroką gamę szkoleń dobranych specjalnie pod kątem danego przedsiębiorstwa.

Szkolenia prowadzone są w trybie wewnętrznym lub zewnętrznym przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w danych obszarach. Human Capital przygotowało ekskluzywną linię produktów szkoleniowych dla kadry zarządzającej i menadżerskiej.

Znajdą Państwo w jednym miejscu indywidualne szkolenia oraz audyty językowe a także szkolenia miękkie, takie jak coaching językowy czy warsztaty strategiczne. Produkty tej linii zapewniają kadrze wyższego szczebla  rozbudowę kompetencji zawodowych w wybranym języku obcym, a co za tym idzie wzmocnienie strategii językowej Państwa firmy oraz pozyskanie nowych rynków i odbiorców.

Dla kadry zarządczej i menadżerskiej przygotowaliśmy idealnie dopasowane i spersonalizowane szkolenia takie jak:

 • Język biznesowy
 • Język specjalistyczny
 • Kursy niestandardowe - przygotowane zgodnie z potrzebami Klienta

Tematykę szkoleń dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta, zgodnie ze specyfikacją stanowiska

i branży. Wyselekcjonowani trenerzy Human Capital działają na terenie całego kraju. Ich doświadczenie to nie tylko język ogólny ale przede wszystkim język biznesowy, specjalistyczny (m.in. bankowość i finanse, prawo, HR, IT, farmacja). Nasza kadra ekspertów obejmuje trenerów z całego świata. Wszyscy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń in-company na wszelkich szczeblach organizacji. Skutecznie motywują i uczą jak  przełamać barierę mówienia i poznać żywy język biznesu. Trenerzy opierają się na metodzie komunikatywnej (interaktywnej), zatem naszym głównym celem jest przygotowanie do swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w wybranym języku.

Human Capital wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów w pełni przejmuje logistykę organizacji szkoleń oraz wspiera dział HR poprzez stały nadzór i raportowanie.

Referencje
 • „…Dzięki rekrutacjom na wysokim poziomie, które wyróżnia przede wszystkim odpowiedni czas realizacji oraz jakość usług, pozyskaliśmy dla naszej firmy osoby na Kluczowe stanowiska, mające ogromne przełożenie na sukces naszej organizacji…” - Dyrektor Działu HR (branża TSL)
 • „…Projekty realizowane są zawsze wg najwyższych standardów rynkowych, a kandydatury prezentowane w ramach realizowanych naborów odzwierciedlają nasze oczekiwania. Doskonałe wyczucie potrzeb klienta, znajomość biznesu i profilu działalności firmy, połączone z doskonałą orientacją w rynku pracy i szerokimi kontaktami z potencjalnymi kandydatami, to bodaj największe atuty działania firmy.” - General Manager (branża Pharma)
 • „…Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta będzie dobrym partnerem również dla innych organizacji i rekomendujemy ją do prowadzenia projektów w podobnym zakresie…” - Finance Director (branża Retail)
 • „…Firma Human Capital przeprowadziła dla naszej organizacji wiele skutecznych projektów rekrutacyjnych, poczynając od dogłębnej analizy potrzeb, poprzez kompleksową realizację procesu rekrutacyjnego, na pomocy przy wdrożeniu kandydata do organizacji kończąc.” - HR Business Partner (branża Hi-Tech)
 • „…Efekty pracy całego zespołu Human Capital spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, terminowość oraz profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, to tylko niektóre z zalet Konsultantów firmy.” - Dyrektor Operacyjny (branża Telecom)
 • „…Warto wspomnieć tutaj o doskonałym kontakcie na wszystkich etapach realizacji projektu, elastyczności konsultantów oraz szybkości i sprawności działania, które sprawdzają się szczególnie w projektach wymagających niestandardowego podejścia i pracy pod presją czasu. Wszystko to powoduje, że stopień zaangażowania klienta w sprawy operacyjne jest ograniczony do niezbędnego minimum, w prowadzona usługa przebiega sprawnie i z sukcesem.” - HR Manager (branża Finance)
 • „…Wysoka jakość usług doradczych spełnia nasze oczekiwania i rekomenduję firmę, jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Potwierdzają to nasze plany, związane z zamiarem kontynuacji współpracy z firmą Human Capital w dalszych projektach.” - Sales Manager (branża Banking)
 • “…W realizacji procesów rekrutacyjnych Human Capital działa szybko i skutecznie, dokonując trafnych wyborów personalnych. Konsultanci Firmy precyzyjnie dobierają kandydatów do oczekiwań Klienta, zarówno pod względem merytorycznym, jak i osobowościowym. Procesy rekrutacyjne są realizowane na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem terminowości i przy współudziale Konsultantów z doświadczeniem biznesowym oraz consultingowym.” - HR Director (branża FMCG)