Nasz zespół

Human Capital tworzą osoby wywodzące się z biznesu oraz z działów HR międzynarodowych organizacji. Pełniąc rolę HR Partnera zdobyliśmy ponadprzeciętne zdolności w prowadzeniu projektów doradztwa personalnego. Poniżej przedstawiamy Państwu charakterystykę naszego zespołu.

Partnerzy Zarządzający

Managerowie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji i doradztwa personalnego. W Human Capital odpowiadają za kontakty ze strategicznymi Klientami oraz nadzorowanie i koordynację działań całego zespołu. Przez lata pracy mieli okazję realizować różnorodne projekty z wielu segmentów rynku, począwszy od szeroko pojętej branży FMCG, poprzez przemysł, telekom, aż po nowoczesne technologie i finanse. Znajomość biznesu w połączeniu z umiejętnościami zaowocowały współpracą z międzynarodowymi firmami i rekrutacjami zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny.

Konsultanci

Doświadczeni Liderzy Projektów z backgroundem biznesowym, posiadający minimum 5-cio letnie doświadczenie w procesach rekrutacji i oceny, zdobyte w czasie pracy przy projektach dla klientów z różnych sektorów rynku. Nasi Konsultanci są ekspertami, poczynając od branży finansowej oraz dóbr konsumenckich, poprzez nowoczesne technologie i IT, aż po sektor e-commerce – głównie w kraju oraz w centralnej i wschodniej Europie.

Researcherzy

Specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji i selekcji. Wspierający realizację projektów o szerokim przekroju branżowym. Każdy Researcher posiada niezbędną specjalistyczną wiedzę z zakresu procesów biznesowych w sprzedaży, marketingu, IT, logistyce i wielu innych gałęziach rynku, którą wykorzystuje w poszukiwaniach kandydatów z poziomu Top Management.

Nasz zespół reprezentuje profesjonalizm i elastyczność w odniesieniu do zróżnicowanych procedur i kultury pracy poszczególnych Klientów. Wykazujemy się nowym poziomem zrozumienia Państwa  potrzeb.

Referencje
  • „…Dzięki rekrutacjom na wysokim poziomie, które wyróżnia przede wszystkim odpowiedni czas realizacji oraz jakość usług, pozyskaliśmy dla naszej firmy osoby na Kluczowe stanowiska, mające ogromne przełożenie na sukces naszej organizacji…” - Dyrektor Działu HR (branża TSL)
  • „…Projekty realizowane są zawsze wg najwyższych standardów rynkowych, a kandydatury prezentowane w ramach realizowanych naborów odzwierciedlają nasze oczekiwania. Doskonałe wyczucie potrzeb klienta, znajomość biznesu i profilu działalności firmy, połączone z doskonałą orientacją w rynku pracy i szerokimi kontaktami z potencjalnymi kandydatami, to bodaj największe atuty działania firmy.” - General Manager (branża Pharma)
  • „…Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta będzie dobrym partnerem również dla innych organizacji i rekomendujemy ją do prowadzenia projektów w podobnym zakresie…” - Finance Director (branża Retail)
  • „…Firma Human Capital przeprowadziła dla naszej organizacji wiele skutecznych projektów rekrutacyjnych, poczynając od dogłębnej analizy potrzeb, poprzez kompleksową realizację procesu rekrutacyjnego, na pomocy przy wdrożeniu kandydata do organizacji kończąc.” - HR Business Partner (branża Hi-Tech)
  • „…Efekty pracy całego zespołu Human Capital spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym wyżej zakresie. Rzetelność, terminowość oraz profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, to tylko niektóre z zalet Konsultantów firmy.” - Dyrektor Operacyjny (branża Telecom)
  • „…Warto wspomnieć tutaj o doskonałym kontakcie na wszystkich etapach realizacji projektu, elastyczności konsultantów oraz szybkości i sprawności działania, które sprawdzają się szczególnie w projektach wymagających niestandardowego podejścia i pracy pod presją czasu. Wszystko to powoduje, że stopień zaangażowania klienta w sprawy operacyjne jest ograniczony do niezbędnego minimum, w prowadzona usługa przebiega sprawnie i z sukcesem.” - HR Manager (branża Finance)
  • „…Wysoka jakość usług doradczych spełnia nasze oczekiwania i rekomenduję firmę, jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego. Potwierdzają to nasze plany, związane z zamiarem kontynuacji współpracy z firmą Human Capital w dalszych projektach.” - Sales Manager (branża Banking)
  • “…W realizacji procesów rekrutacyjnych Human Capital działa szybko i skutecznie, dokonując trafnych wyborów personalnych. Konsultanci Firmy precyzyjnie dobierają kandydatów do oczekiwań Klienta, zarówno pod względem merytorycznym, jak i osobowościowym. Procesy rekrutacyjne są realizowane na bardzo wysokim poziomie, z zachowaniem terminowości i przy współudziale Konsultantów z doświadczeniem biznesowym oraz consultingowym.” - HR Director (branża FMCG)